Swiftjersey

Swiftjersey is a retailer that specialises in football shirts. Offering shirts from clubs and national teams from all over the world

Advertisement

Raya po paskolos sezono persikelia į “Arsenal” už 27 mln. svarų sterlingų

“Arsenal” pasinaudojo 27 mln. svarų sterlingų vertės galimybe visam laikui įsigyti “Brentford” vartininką Davidą Raya po sėkmingo jo paskolinimo praėjusį sezoną.

28 metų D. Raya išsaugojo 16 švarių “Premier” lygos rungtynių ir laimėjo “Auksinę pirštinę”, per kampaniją praleisdamas tik 16 lygos įvarčių.

“Arsenal” jau turėjo nusistovėjusį vartininką Aaroną Ramsdale’ą, kuris praėjusį sezoną sužaidė visas 38 rungtynes ir išsaugojo 14 švarių vartų, tačiau klubo vadovas Mikelis Arteta pasirinko naują variantą.

Rugpjūtį ispanas pasirašė naują dvejų metų sutartį su “bitėmis”, o po to prisijungė prie “kanonierių” ir gavo sezoninę paskolą.

“Po metus trukusios “kanonierių” paskolos pagaliau galiu pasakyti, kad ateinančiais metais esu Pigūs Arsenal futbolo marškinėliai žaidėjas, – sakė Raya.

“Nekantrauju pamatyti, kas laukia ateityje, tačiau visada gyvenu dabartimi ir ja mėgaujuosi.”

Arteta pridūrė: “Jis labai svarbus mūsų rūbinėje ir mums malonu toliau su juo dirbti.

Raya po paskolos sezono persikelia į “Arsenal” už 27 mln. svarų sterlingų

“Žinome, kad jis pasinaudos tvirtais praėjusį sezoną sukurtais pagrindais ir jais remsis ateinančiais metais, o kartu su mumis sulauks dar daugiau sėkmės.”

Sezono pradžia Raya buvo nesėkminga, o žemiausią tašką jis pasiekė po to, kai gruodžio mėnesį padarė dvi klaidas per paskutinę Arsenal Vaikų futbolo marškinėliai pergalę 4:3 prieš “Luton”.

Tačiau galiausiai jis praleido tik dvejas lygos rungtynes, kai negalėjo žaisti prieš savo gimtąjį “Brentford” klubą.

Raya, kurį Arteta gyrė už perdavimą iš užribio, kovo mėnesį nutraukė bet kokias abejones dėl savo pozicijos, kai išgelbėjo du baudinius, kai “Arsenal” įveikė “Porto” ir pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Taip jis tapo pirmuoju vartininku, kuriam pavyko įmušti bent du įvarčius per Čempionų lygos baudinių seriją nuo Petro Čecho, kuris 2012 m. finale įmušė įvartį į “Chelsea” vartus.

Raya buvo įtrauktas į Ispanijos 2024 m. “Euro 2024” rinktinės sudėtį, tačiau jis lieka už pirmojo pasirinkimo vartininko Unai Simono.

Raya išsaugojo švarų vartų plotą vieninteliame savo pasirodyme “Euro 2024” rungtynėse su Albanija Pirkti Futbolo Marškinėliai, kai Ispanija, jau patekusi į atkrintamąsias varžybas, sukosi dėl paskutinės pergalės grupės etape.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *